Doplnkové služby telefonovania

Služba Cena/mesiac
Prenájom telefónneho prístroja 2.00 € objednať
Prenájom tel. brány 2.00 € objednať

Akčné telefónne prístroje:

Telefónne služby si môžu aktivovať aj užívateľia, ktorí nemajú iné služby spoločnosti e-Net. Využívanie služby je podmienené zakúpením telefonneho prístroja / SIP prevodníka. Na aktuálnu ponuku sa informiujte na 02 / 20 20 20 20.

Cena zriadenia:

Viazanosť Zriaďovací poplatok
bez viazanosti 69 €
12 mesiacov 35 €
24 mesiacov 18 €
24 mesiacov VIP** 0 €

 

** Zriadenie v tejto cene môžu využiť verní zákazníci, ktorí využívajú akúkoľvek službu e-Net minimálne 12 mesiacov a nemajú voči spoločnosti e-Net podlžnosti.

Telefónne služby pre PODNIKATEĽOV

Kontaktujte nás ohľadom vypracovania cenovej ponuky na hlasové služby pre Vašu firmu. Garantujeme Vám mesačnú úsporu aspoň 35% . Informujte sa na nižšie uvedených kontaktoch. Čísla predsa nepustia a v dnešnej dobe je optimalizácia a šetrenie tou správnou cestou. biznis@e-net.sk 02 / 20 20 20 20

* 1. a 2. tarifné pásmo obsahuje volania do sietí operátorov: Slovensko, Česká republika, Maďarsko, Nemecko, Poľsko, Rakúsko, Belgicko, Cyprus, Čína, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Grécko, Holandsko, Írsko, Island, Kanada, Lichtenštajnsko, Litva, Lotyšsko, Luxembursko, Malta, Monako, Nórsko, Panenské ostrovy (USA), Portoriko, Portugalsko vrátane Azor a Madeiry, Rusko, Slovinsko, Spojené štáty americké, Španielsko, Švajčiarsko, Švédsko, Taliansko, Veľká Británia a Severné Írsko . Presný zoznam podľa aktuálnej Tarify.

*** V cene služby sú zahrnuté vnútroštátne miestne a medzimestské volania, medzinárodné volania do 1. a 2. tarifného pásma. Objem predplatených minút je 2000 minút mesačne. Po prekročení tohto objemu budú všetky odchádzajúce volania účtované podľa bodu 4. Tejto tarify. Volania do iných sietí sú účtované podľa platnej tarify. Službu nie je možné objednať a využívať podnikateľským subjektom, nakoľko sa pri rozsahu jej využívania počíta najmä s využívaním počas víkendov a vo večerných hodinách (tzv. slabá prevádzka) , ktorá je bežná práve pre využitie v podmienkach domácností.

**** V cene služby sú zahrnuté vnútroštátne miestne a medzimestské volania, medzinárodné volania do 1. a 2. tarifného pásma a volania do vnútroštátnych mobilných sietí a medzinárodných mobilných sietí 1. a 2. tarifného pásma . Objem predplatených minút je 2000 minút mesačne. Po prekročení tohto objemu budú všetky odchádzajúce volania účtované podľa bodu 4. Tejto tarify. Volania do iných sietí sú účtované podľa platnej tarify. Službu nie je možné objednať a využívať podnikateľským subjektom, nakoľko sa pri rozsahu jej využívania počíta najmä s využívaním počas víkendov a vo večerných hodinách (tzv. slabá prevádzka) , ktorá je bežná práve pre využitie v podmienkach domácností.

***** V cene služby sú zahrnuté vnútroštátne miestne a medzimestské volania, medzinárodné volania do 1. a 2. tarifného pásma a volania do vnútroštátnych mobilných sietí a medzinárodných mobilných sietí 1. a 2. tarifného pásma, v počte minút podľa čísla uvedeného za názvom Služby. Volania do iných sietí sú účtované podľa platnej tarify.

Všetky ceny sú uvedené vrátane 20% DPH.

Spoločnosť e-Net si vyhradzuje právo na zmenu bez predchádzajúceho upozornenia.

Konverzný kurz 1€/30,1260 SKK.